Konkurs piosenki dziecięcej „Wesołe nutki”

Dzieci z grup zerowych wzięły udział w konkursie piosenki dziecięcej pn „Wesołe nutki”. Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci,  popularyzacja piosenek z repertuaru dziecięcego oraz rozwijanie zdolności wokalnych.

Konkurs odbył się w dwóch etapach: grupowym oraz szkolnym. Dzieci prezentowały piosenki z repertuaru dziecięcego.

Wyniki konkursu:

• I miejsce zajęła Zosia Chodosiewicz z grupy 0a, który zaprezentowała piosenkę pt.: „Jak wiatr”
  • II miejsce zajęła Zosia Pietroń z grupy 0c, która zaprezentowała piosenkę pt.: „Pół  kroku stąd”
  • III miejsce zajęła Oliwia Skoneczna z grupy 0b, która zaprezentowała piosenkę pt.: „Pół  kroku stąd”

Opracowała: Magdalena Fidura