Konkurs plastyczny "Kosmos"

Uczniowie wykonali prace w technice kolażu prezentujące różne planety w kosmosie. Praca została podzielona na etapy, a jej celem było kreatywne poszukiwanie faktur w rysunku oraz malarstwie, zgłębienie techniki frotażu.

Każdy uczeń wybierał, jakie fragmenty własnych prac są dla niego atrakcyjne, obrysowywał koła różnych średnic za pomocą cyrkla, szablonów, bądź różnych przedmiotów. Następnie wycinał koła nożyczkami oraz przyklejał na pracę decydując o kompozycji, układzie poszczególnych elementów. Prace zostały wykończone farbami plakatowymi, bądź pastelami, by oddać przestrzeń oraz nastrój.

Zwycięzcami szkolnego konkursu plastycznego „Kosmos” realizowanego w 1 semestrze są:

Magda Bujas- 5B
Natalia Fudała- 5C
Jan Guz- 5D
Maja Kołek 5B
Helena Kozieł- 5B
Nina Łazowy- 5D
Bartosz Marszałek- 5D
Elena Skowroń- Najgebauer- 5C
Anna Śleszyńska- 5B
Franciszek Wasiak- 5B

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie pięknych prac plastycznych.