Konkurs piosenki „Wesołe nutki”

W tym tygodniu odbył się konkurs piosenki „Wesołe nutki” , w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Organizatorem konkursu była Pani Magdalena Fidura – Kowalczyk oraz Pani Monika Kwiecień.   Konkurs składał się z dwóch etapów – etap klasowy i etap szkolny.  Do etapu szkolnego przeszły po dwie osoby z każdej klasy.  Repertuar wybrany przez uczniów był bardzo  ciekawy i zróżnicowany. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zdjęcia wszystkich uczestników można zobaczyć w auli szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania, na którym śpiewa Zuzanna Chrabąszcz z klasy 1b, która zajęła pierwsze miejsce. Podczas śpiewu, Zuzi towarzyszyli pozostali uczestnicy konkursu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach.

Wyniki konkursu:
Zuzanna Chrabąszcz 1b