Szkolny etap konkursu Learning English is Fun dla klas 1-3

W dniu 16 kwietnia br. odbył się szkolny etap konkursu Learning English is Fun dla klas 1-3.

W finale konkursu każda klasa była reprezentowana przez dwuosobowy zespół uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w eliminacjach klasowych. Uczestnikami konkursu byli jednak pośrednio wszyscy uczniowie klas 1-3, zasiadający na widowni, ponieważ mogli na bieżąco pytania konkursowe wyświetlane na ekranie projektora w auli głównej.

Ogromne zaangażowanie we wspólne śpiewanie piosenek i podekscytowanie, jakie dało       się zauważyć na twarzach uczestników najlepiej świadczyły o tym, że nauka angielskiego      w naszej szkole to naprawdę fajna zabawa!

Uczniowie biorący udział w finale zostali nagrodzeni drobiazgami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Dziękujemy w imieniu uczniów!