Fotobudka w naszej szkole

Fotobudka w naszej szkole. Od środy 2 listopada, w każdą środę na dwóch długich przerwach, w auli wystawiona będzie fotobudka tematyczna. Tylko podczas tych przerw, można wyjąć telefony komórkowe na czas zrobienia zdjęcia.
Tak wygląda przyjaźń- to pierwsza odsłona naszej fotobudki (po dwóch tygodniach zmienimy tematykę).
Pokażcie jak wygląda prawdziwa przyjaźń- wykonując najbardziej przyjacielskie zdjęcia jakie tylko dacie radę.
Zdjęcia prześlijcie Librusem do pana Michała- pedagoga. Jeśli będą super fajne, to może uda się nimi ozdobić wybrane miejsca w szkole :-). I najważniejsze- pamiętajcie, że jeśli będziecie chcieli opublikować gdzieś zdjęcie, konieczna jest zgoda wszystkich osób, które się na nim znajdują.

Miłej zabawy!

Ps. Na załączonym zdjęciu macie przykład przyjacielskiego zdjęcia osób, które już świetnie znacie :-)