Konkurs - głosowanie na inwestycję „Budowa Szkoły Podstawowej nr 341”

Szanowni Państwo,
Urząd dzielnicy Bemowo zgłosił w tym roku swoją inwestycję „Budowa Szkoły Podstawowej nr 341” do Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Konkurs ma na celu promowanie najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów czy renowacji.
Miło mi poinformować, że nasza inwestycja przy ul. Oławskiej 3 zyskała pozytywną opinię jury konkursowego i została zakwalifikowana do finału.
Zachęcam Państwa do oddania głosu na nasz obiekt, co przyczyni się do zwiększenia popularności tej ciekawej inwestycji i będzie wspaniałym dodatkiem promocyjnym dla naszej dzielnicy.

Głosowanie internetowe startuje 1 września  2022 roku o godzinie 12:00, a kończy się 28 września o godz.15.00 pod linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/1-wrzesnia-startuje-plebiscyt-internetowy-finalowych-inwestycji

Nazwa obiektu: Budowa Szkoły Podstawowej nr 341 Dzielnica Bemowo w Warszawie

Link do zgłoszonej inwestycji: GŁOSUJ TUTAJ

Jak zagłosować?

Wejść na stronę głosowania (link powyżej)

kliknąć "zagłosuj na ten obiekt"

wypisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaznaczyć "nie jestem robotem"

po udanej weryfikacji kliknąć "zagłosuj"

na podany adres mailowy wysłany zostanie link, który trzeba kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu.

Każdy może oddać jeden głos każdego dnia w województwie