Wyprawki dla uczniów z Ukrainy

Ukraińscy uczniowie, których dotknęła niewyobrażalna tragedia jaką jest ucieczka z własnego kraju i opuszczenie wszystkiego co się zna i kocha, znalazły w polskich szkołach miejsca, w których są bezpieczne i mogą kontynuować naukę.

Dzięk dobroci i wsparciu Fundacji KPMG oraz rodzciów Bartosza Cudnego z klasy 7b i Filipa Gudela z klasy 4d, nasze ukraińskie dzieci otrzymały wspaniałe, nowe wyprawki szkolne, które pozwoliły im poczuć się dowartościowane i potraktowane z najwyższą życzliwością.

Uczniowie ci wraz ze swoimi rodzicami i Dyrekcją Szkoły pragną podziękować za to wsparcie, które służy wyrównaniu szans edukacyjnych i przeciwdziała wykluczeniu społecznemu dzieci w naszym kraju.

Dyrektor SP 341 i obdarowane dzieci