Edukacja zdalna w Bibliotece dla uczniów z Ukrainy, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym

Дистанційне навчання в бібліотеці для учнів з України, які не мають власної комп’ютерної техніки

З 19 квітня в бібліотеці для дітей та підлітків  No 29 за адресою вул. Konarskiego 6, будуть доступні місця спільного навчання з використанням методів і прийомів дистанційного навчання (онлайн) для української молоді, яка продовжує навчання у школі, що діє в системі освіти України.

Комп’ютерні станції будуть доступні з понеділка по п’ятницю з 8:30 - 15:30

Крім того, після дистанційного навчання для бажаючих будуть організовані безкоштовні уроки польської мови.

Записи за телефоном 885 866 154

або за адресою ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl

Кількість місць обмежена.

Od 19 kwietnia br., w Bibliotece - Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29 przy ul. Konarskiego 6,  będzie dostępny sprzęt komputerowy dla  uczniów kontynuujących naukę  online w szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty.

Stanowiska komputerowe będą dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 15:30

Ponadto, po nauce zdalnej zorganizowane będą  dla chętnych  uczniów  bezpłatne  lekcje języka polskiego.

Zapisy:  tel. 885 866 154

lub na adres: ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl