Komunikat Dyrektora SP 341

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 5 listopada 2020 uprzejmie informuję, iż od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały bez zmian.

Uczniowie  wszystkich klas szkół podstawowych  do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły będą miały obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla rodziców uczniów bezpośrednio zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych dyrektorzy szkół mogą umożliwić uczniom klas ósmych indywidualne konsultacje w małych grupach, do 5 osób.

Szczegółowe informacje dotyczące kształcenia na odległość znajdą Państwo na stronie Ministra Edukacji i Nauki.

Dyrektor SP 341
Krystyna Gawrjołek