Test Coopera - zaproszenie

Szanowni Państwo,

w sobotę 22 października zapraszamy na kolejną edycję ogólnopolskiej akcji Test Coopera dla Wszystkich!

Przesyłam  zaproszenie dla szkół oraz plakat Testu Coopera dla Wszystkich w dzielnicy Bemowo.

Czekamy na uczestników między godziną 9:00 a 15:00 na bieżni lekkoatletycznej Szkoły Podstawowej nr 350 przy ul. Karola Irzykowskiego 1a. Udział w wydarzeniu jak zawsze jest całkowicie bezpłatny, każdy uczestnik otrzyma numer startowy, butelkę wody, certyfikat z wynikiem testu oraz pamiątkową koszulkę..

Dodatkową nagrodą jest bon podarunkowy o wartości 3000 zł na zakup sprzętu sportowego w firmie „Decathlon” dla szkoły na cel której pobiegnie największa ilość uczestników.

Zaproszenie na test COOPERA