Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych!!!!

od dnia 12 i 13 marca 2020 zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole. W czwartek i piątek szkoła w trudnych i uzasadnionych przypadkach zapewnia opiekę wychowawczą najmłodszym (zdrowym) dzieciom z klas 0-III.

Od 16 do 25 marca 2020 nasza placówka zostaje zamknięta dla wszystkich uczniów. Wszystkie dodatkowe zajęcia są także odwołane. Nauczyciele zostali poproszeni o przygotowanie prac dydaktycznych do samodzielnej pracy uczniów w domu. Prosimy o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki, w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Jednocześni prosimy śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Dyrektor Krystyna Gawrjołek