Styczeń i luty w Pandach

W styczniu, w naszej grupie dzieci poznały kolejne cyfry i litery, zrobiliśmy wiele pięknych prac plastycznych, wspólnie wykonywaliśmy eksperymenty z balonami, utrwalaliśmy dni tygodnia, miesiące, pory roku bawiąc się i wykonując piękny kalendarz.

Podczas pobytu na dworze intensywnie korzystaliśmy z każdego śniegu, jaki się pojawił. Walczyliśmy na śnieżki, zjeżdżaliśmy na jabłuszkach, robiliśmy aniołki. Nie tylko podczas aktywności na dworze, ale również w czasie zajęć gimnastycznych rozwijaliśmy naszą sprawność ruchową.
Wspólnie wykonywaliśmy piękne maski, braliśmy udział w różnego rodzaju zajęciach i zabawach karnawałowych, które to przygotowały nas do fantastycznej zabawy podczas balu karnawałowego.
Pandy brały udział w konkursie Warszawska Syrenka z wielką niecierpliwością czekamy na wyniki kolejnych etapów i trzymamy kciuki za nasze dziewczynki.
W lutym obchodziliśmy Dzień Pizzy. Pandy tego dnia zapoznały się z historią powstawania pizzy, wykonywały przeróżne zadania, zabawy oraz prace plastyczne związane z pizzą. Dzięki naszym rodzicom zjedliśmy w czasie obiadu przepyszną pizzę.
W pierwszym tygodniu ferii poznaliśmy tradycje i zwyczaje walentynkowe oraz historię patrona walentynek Świętego Walentego, rozmawialiśmy o uczuciach i wykonaliśmy dla naszych bliskich przepiękne walentynki.
Regularnie wspieramy akcję zbierania nakrętek dla podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom - Rodzina - Człowiek. Tym razem zbieramy na protezę górną dla Mariusza.