Październik w grupie „0” c

W październiku w grupie „Misie” wiele się działo. Poznaliśmy literki: „o”, „a”, „e” i „m” oraz cyferki: 1, i 3. Braliśmy udział w bardzo ciekawych warsztatach pszczelarskich pt. „Czy można polubić pszczoły”.

Na warsztatach dzieci mogły podglądać i dotykać liczne eksponaty oraz powąchać prawdziwy wosk pszczeli prosto z pasieki. Wykonaliśmy pachnące świece z woskowych plastrów. Braliśmy udział w wyliczankach matematycznych przy użyciu różnego rodzaju warzyw i owoców.  Utrwaliliśmy znajomość figur geometrycznych:  kwadratów, trójkątów, kół i prostokątów. Uczyliśmy się o tym, co robią zwierzęta jesienią. Wykonaliśmy wiele pięknych prac plastycznych i technicznych z elementami darów jesieni.  Śpiewaliśmy piosenki, bawiliśmy się zgodnie i bezpiecznie. Uczyliśmy się kulturalnego spożywania posiłków. Poznaliśmy także piramidę zdrowego stylu życia.

Wychowawczynie grupy „0” c