Wrzesień w grupie Misie „0” C

We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i  zainteresowania. Zwiedzaliśmy naszą szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy Kodeks grupowy. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w pogodzie wczesną jesienią.

Zebraliśmy wiele skarbów Pani Jesieni i złożyliśmy kącik przyrodniczy. Wykonaliśmy wiele pięknych prac plastycznych i technicznych. Śpiewaliśmy piosenki, bawiliśmy się na boisku szkolnym i w naszej sali. Odwiedziła nas Pani ze Straży Miejskiej, opowiadała nam o zasadach bezpiecznej i zgodnej zabawy. Uczyliśmy się kulturalnego spożywania posiłków.  Gościliśmy też kolczastych przyjaciół: 2 jeżyki – Balbinkę i Śnieżynkę. Grupa uczestniczyła także w bardzo ciekawych zajęciach z ceramiki. Dzieci ulepiły piękne serca . Wszyscy świetnie się bawili.