WRZESIEŃ w grupie „0”B

Wrzesień to miesiąc intensywnej pracy.  Grupa „SÓWKI” pracowała nad integracją i poznaniem najbliższego otoczenia. Na zajęciach skupiliśmy się głównie na tematach związanych z bezpieczeństwem. Ustaliliśmy zasady panujące w grupie,  nauczyliśmy się najważniejszych zasad i norm. Wzięliśmy udział w próbnej ewakuacji pożarowej i utrwalaliśmy telefony alarmowe 999, 998, 997 i 112.

Poznaliśmy dwie samogłoski O i A oraz własności  zbiorów, ćwiczyliśmy rozpoznawanie położenia przedmiotów w przestrzeni,  orientację własnego ciała i  utrwalaliśmy kształty figur geometrycznych. Wykonaliśmy różne prace plastyczne. Nauczyliśmy się wielu piosenek.

Bardzo miło było nam gościć na warsztatach  dwa jeże oraz Panią z zajęciami ceramiki. Wszyscy miło i ciekawie spędzili pierwszy miesiąc w szkole.

Wychowawczynie grupy „0” b

Magdalena Pisińska i Jolanta Rozbicka