Grupa 0 „B” wita wiosnę

W marcu z utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę. W sali zmieniły się dekoracje z zimowych na wiosenne. Robiliśmy dużo kolorowych prac plastycznych oraz ciekawe doświadczenie, z którego powstała piękna tęcza. Ćwiczyliśmy kodowanie i sudoku.

Na codziennych spacerach szukaliśmy zwiastunów wiosny: pierwszych kwiatów i ptaków powracających z ciepłych krajów.

Uczciliśmy 8 marca pięknymi bukietami tulipanów.

21 marca przywitaliśmy z radością i energią. Tego dnia dominował kolor zielony. Na głowach dziewczynek prezentowały się wianki z kwiatów.

25 marca mieliśmy przyjemność być w Teatrze Lalka, na spektaklu pt. : „Alicja w krainie czarów”. Był to udany wyjazd.

Nauczyliśmy się piosenki pt. : „Wiosna, wiosenka”. Zapraszamy do wspólnego śpiewania 😊