Styczeń w grupie 0c

Nowy Rok w grupie Misiów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. W styczniu rozmawialiśmy o tym, jak dbać o swoje zdrowie i jak zdrowo się odżywiać. Dowiedzieliśmy się jak dawniej i obecnie mierzono czas. Utrwaliliśmy nazwy pór roku oraz miesięcy. Wykonaliśmy wiele pięknych prac plastycznych i technicznych.

Poznaliśmy kolejne literki: „Z”, „B”, „S” i „N” oraz cyfrę 6. W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przygotowaliśmy z tej okazji piękne portrety i niespodzianki dla najbliższych. Nauczyliśmy się wielu zimowych piosenek. Aby szczęśliwie rozpocząć zimową przygodę, poznaliśmy zasady bezpiecznego zachowania na śniegu i lodzie w czasie ferii. Korzystając z uroków zimy wychodziliśmy na plac zabaw. Nasze budowle z klocków były również związane z obecną porą roku. Poznaliśmy również różne zwyczaje związane z karnawałem.