Listopadowe zabawy w 0a

Listopad kojarzy nam się z szarym, burym i deszczowym miesiącem. Dla zerówkowiczów z grupy 0a, okazał się jednak miesiącem ciekawych zabaw. Dzieci świętowały rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz Dzień Pluszowego Misia. Odwiedziła ich także pani ze Straży Miejskiej, która opowiedziała o zasadach bezpiecznej zabawy.

Przy pomocy pałeczek do sushi zerówkowicze wystukiwali rytm do różnego rodzaju muzyki oraz bawili się klockami Lego Education. Ostatni tydzień listopada poświęcony był zabawie z Pop It’ami. Dzięki tym sensorycznym zabawką, sześciolatki rozwijały swoje różne umiejętności. Tradycyjnie, 30 listopada w naszej zerówce odbyły się wróżby andrzejkowe, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

oprac. T.Wysocka