Grupa 0 „B” w kwietniu

W kwietniu przygotowywaliśmy się wspólnie do Świąt Wielkanocnych. Robiliśmy dużo kolorowych prac plastycznych związanych ze świętami oraz wiosennymi zmianami. 22 kwietnia obchodziliśmy „Dzień Ziemi. Bawiliśmy się w małego ekologa i uczyliśmy się jak dbać o naszą planetę.

Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych warsztatach kulinarnych i mydlarskich. Zrobiliśmy samodzielnie bardzo pyszne babeczki oraz pięknie pachnące mydełka na prezent niespodziankę. W trakcie zajęć ćwiczyliśmy kodowanie i sudoku. Poznaliśmy już prawie wszystkie litery alfabetu i dzielnie trenowaliśmy czytanie. Odwiedziliśmy szkolną bibliotekę, gdzie mogliśmy poczytać i pooglądać fajne książki. Codziennie słuchaliśmy nowych ciekawych opowiadań i bajek czytanych przez Panią. Na codziennych spacerach, podziwialiśmy piękną zieleń oraz kwitnienie drzew. Kwiecień minął nam bardzo przyjemnie i pogodnie.