Wiosna w grupie 0a

Wiosna wiosna tak piękna, radosna

Słoneczna, pachnąca

Przyrodą kwitnąca

Wiosna wiosna tak piękna, radosna.

A.Kopacz

W grupie Żabek przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się już kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja sali z zimowej na wiosenną. Korzystając w z pięknej pogody, coraz częściej zerówkowicze wychodzili na wiosenne spacery wokół naszej szkoły.

Nie zabrakło również prac plastycznych dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny oraz rozmów i zabaw związanych z tą porą roku. 21 marca witając pierwszy dzień wiosny u każdego zerówkowicza dominował kolor zielony.

W miesiącu marcu, dzieci z gr.0a miały okazję poznać tajemnicze, kolorowe rurki o różnej wysokości brzmienia. Granie na Bum Bum Rurkach sprawiło dzieciom wiele radości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.