Luty w grupie Misiów

W kolejnym miesiącu zimy w grupie Misiów królował klimat karnawałowy.

W tym okresie mieliśmy wiele atrakcji. Stworzyliśmy maski karnawałowe, poznaliśmy nowe litery: „G”, „R”, „P”. Uczestniczyliśmy w ciekawych warsztatach krawieckich. Dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością.

Dowiedziały się, jak zaprojektować i uszyć spódniczkę. Misie wykonały także wiele ciekawych prac plastycznych i technicznych. Brały udział w eksperymentach naukowych. Mogły zobaczyć, jak wykonać sztuczny śnieg i jak wygląda erupcja wulkanu. Największą atrakcją był bal karnawałowy. Misie tańczyły poloneza i wiele innych tańców. Brały udział w wesołych konkursach. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. W tym roku dzieci zapragnęły być zwierzątkami oraz innymi postaciami z bajek. Było wprost magicznie.