Wrzesień w grupie „0” C

We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i  zainteresowania. Zwiedzaliśmy szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy Kodeks grupowy. Poznaliśmy pierwsze literki: „o” i „a”. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach, poznaliśmy telefony alarmowe i służby ratownicze.

Utrwaliliśmy znajomość figur geometrycznych: kół, kwadratów, trójkątów i prostokątów. Śpiewaliśmy piosenki, bawiliśmy się zgodnie i bezpiecznie. Uczyliśmy się kulturalnego spożywania posiłków.  Gościliśmy kolczastych przyjaciół: 2 jeżyki – Balbinkę i Śnieżynkę.  Grupa uczestniczyła także w bardzo ciekawych zajęciach z ceramiki . Dzieci ulepiły piękne serca . Wszyscy świetnie się bawili.

Wychowawczynie grupy „0” C:

Magdalena Niedziałek i Magdalena Zawrot

Zajęcia z ceramiki