Przedstawienie jasełkowe

21 grudnia odbyło się piękne przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiła grupa Spektakularni i uczniowie z klasy 8c, kolędy odśpiewali – chór szkolny i zespół gitarowy wraz z solistkami – Urszulą Szerszenowicz i Anną Bałdowską, wprowadzając widzów w świąteczny i uroczysty nastrój.

Młodzież podeszła do gry aktorskiej w bardzo ambitny sposób, prezentując niezwykłe umiejętności oraz talent. Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Maryja, Józef, trzej królowie, pasterze i aniołki. Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec Pani Dyrektor podziękowała wszystkim aktorom i życzyła zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Jasełka przygotowały: siostra Teresa i pani Elżbieta Kalita, oprawą muzyczną zajęła się pani Renata Rzechuła oraz pani Bożena Tataj-Niedźwiadek.