Święto Edukacji Narodowej

15 października świętowaliśmy w szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji szkolna grupa Spektakularni przygotowała kabaret zatytułowany „Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie...".

Scenariusz widowiska przedstawiał w humorystycznej formie historię pojawienia się na świecie nauczyciela, który przebył trudną drogę: od próby ujarzmienia niesfornych dzieci Adama i Ewy, po uskutecznianie metod wychowawczych w piekle pośród diabląt, by wreszcie trafić na ziemię. Następnie publiczność miała możliwość zobaczyć zabawne scenki z życia szkolnego – lekcję polskiego, wizytę u dyrektora. Oczywiście wszystko przedstawione zostało w żartobliwy sposób, pedagodzy przyjęli występy z przymrużeniem oka i uśmiechem.

Grupa Spektakularni pod kierownictwem
Elżbiety Kality