"Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową" – warsztaty UKE w SP 341

W dniach 27 listopada -1 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne przeprowadzone przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

Uczniowie klas trzecich i czwartych mieli okazję zapoznać się z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów, komputerów), jak również użytkowania sieci internetowej. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z wirtualnym światem. Wszyscy zgodzili się, że ze swoich urządzeń należy korzystać w sposób przemyślany i za wiedzą rodziców, co pozwoli uniknąć przykrych sytuacji. Każde dziecko za udział w lekcji otrzymywało od pracowników UKE upominek oraz pamiątkowy dyplom.

Mamy nadzieję na kontynuację współpracy z UKE i zorganizowanie kolejnych spotkań na wszystkich poziomach edukacyjnych w naszej szkole.