Jak skutecznie rozmawiać z dziećmi, motywować i wyznaczać granice?

W dniach 5-6 października odbyły się w naszej szkole warsztaty dla rodziców, prowadzone przez naszego pedagoga Michała Przybyłowicza.
Temat spotkania brzmiał: Jak skutecznie rozmawiać z dziećmi, motywować i wyznaczać granice? Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb i predyspozycji dzieci na podstawie testu Cztery soczewki prof. G. Nelsona.

W warsztacie wzięło udział ponad 100 rodziców,a choć spotkanie trwało ponad 3 godziny, uśmiechy nie znikały z twarzy, a ogromna energia widoczna była do ostatniej minuty.

Podczas warsztatu pracowaliśmy na teście pedagogicznym służącym poznaniu potrzeb i predyspozycji każdego człowieka, w szczególności dziecka. Po wykonaniu testu, omówiono szczegółowo każdy z rozpoznanych  rodzajów temperamentu.

Jest to narzędzie, które podoba się niemal wszystkim uczestnikom,   a po warsztacie grupa wychodzi  pełna  wiedzy i siły rodzicielskiej, która w ostatnim czasie jest nam szczególnie potrzebna.

Dziękujemy za obecność oraz wszystkie miłe słowa,które otrzymaliśmy po warsztatach.

Cieszymy się, że mamy tak wspaniałych rodziców! Zapraszamy na kolejne spotkania warsztatowe-informacje będą przekazywane przez Librusa.