CZŁOWIEKUnieBĄDŹbezWARTOŚCIOWY

22 listopada w kinie Atlantic odbyło się spotkanie z autorami książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”.

Wydarzenie zorganizowane zostało w związku z programem „Wychowanie przez czytanie – z książką w świat wartości”. Uczniowie z klasy 7c uczestniczyli w niniejszym spotkaniu. Poza rozmową z autorami książki, jej fragmenty czytane były przez ambasadorkę kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Nasi uczniowie zobaczyli też na dużym ekranie fragmenty swoich prezentacji filmowych, realizowanych w ramach programu.  Na koniec widownia miała możliwość poznać i usłyszeć występ Miksera, rapera, producenta muzycznego, który promuje książkę „Gorzka czekolada”, tworzy również teksty o wartościach.

Elżbieta Kalita