W tym roku szkoła objęła pomocą rodzinę z warszawskiej Woli.

Zaangażowanie rodziców, nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników naszej placówki przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania, takie jak: żywność i artykuły chemiczne, ale również odzież, niezbędny sprzęt AGD, fotel, sofę rozkładaną. Poza tym udało się obdarować rodzinę pięknymi upominkami świątecznymi, pani Monika otrzymała wymarzony bilet na operę „Straszny dwór” w Teatrze Wielkim, jej syn Arek - voucher do Domu Zagadek. Rodzina nie kryła łez wzruszenia w trakcie spotkania.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – nauczycielom, rodzicom, dzieciom, pracownikom, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Elżbieta Kalita