Koncert pt. „Tobie z serca chcemy dać”

Jedno słowo- Mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze chwile z dzieciństwa- pierwsze radości, troski, marzenia i tęsknoty. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone są szczególnymi dowodami wdzięczności.

Również uczniowie klas III chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny i zaprosili swoje mamy na uroczysty koncert pt. „Tobie z serca chcemy dać”, który odbył się 23 maja 2018 roku na auli szkolnej. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci udowodniły, że kochają swoje mamy za to, że są kochające, troskliwe oraz wyrozumiałe.

Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszające twarze mam. Uroczystość ta, na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci jak i mam.