„Święto Integracj w SP 341”

23 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się finałowa prezentacja projektu ogólnoszkolnego „Święta integracji”.

Tegoroczny projekt przebiegał pod hasłem „Pomaganie bez barier”, a myślą przewodnią przedsięwzięcia były  słowa Św. Jana Pawła II: “Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

W bieżącym roku szkolnym celem projektu była integracja społeczności szkolnej  wokół problematyki niepełnosprawności, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu

i rówieśniczemu osób z niepełnosprawnością, ukazywanie postaw altruistycznych

i promowanie autorytetów.

W ramach realizacji projektu reprezentanci klas IV g, V d, VI a, VI f, VII d przygotowali prezentacje sylwetek znanych ludzi działających na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych i potrzebujących, zaś uczniowie klas 1e i 2d wykonali prace plastyczne pod hasłem: „Jak pomagam innym?”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za pomoc

w przygotowaniu i zorganizowaniu  tegorocznego „Święta integracji”.