Święto Integracji 2019

W dniu 21 listopada 2019 r. po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy „Święto Integracji”. Z tej okazji uczniowie klas V-VII uczestniczyli w uroczystym spotkaniu w auli szkolnej. Hasłem przewodnim tegorocznego projektu było „Porozumiewanie bez słów”, a tematem ”Komunikacja wspomagająca i alternatywna”. Na program spotkania złożyły się prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów z klas: 5b, 6g i 8f, jak również fragmenty wywiadów, filmów i reportaży.

Celem projektu było przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i rówieśniczemu osób z niepełnosprawnością oraz przekazanie uczniom wiedzy na temat alternatywnych metod komunikowania się.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyczynili się do zorganizowania i zrealizowania ww. projektu.

Beata Wojda-Michałkiewicz
koordynator projektu