Apel podsumowujący pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019 - klasy III

24 stycznia 2019 r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019. Apel poprowadziła p. Lidia Nejkauf.

Podczas apelu mogliśmy poznać oraz nagrodzić brawami laureatów różnych konkursów.

Apel dla klas III uatrakcyjnił quiz dotyczący Bemowa, w który wszyscy chętnie wzięli udział. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat swojej „małej ojczyzny”. Quiz, który był podsumowaniem realizowanego w szkole projektu "Bemowo moja mała Ojczyzna" poprowadziła p. Beata Kubrak. Aulę ozdobiły plakaty przedstawiające najciekawsze miejsca na Bemowie wykonane przez uczniów.

Na zakończenie wszyscy uczniowie mogli dowiedzieć się jak bezpiecznie i zdrowo spędzić ferie zimowe, oglądając  przedstawienie w wykonaniu klasy III c pod opieką p. Beaty Kubrak.