Wyniki konkursu zorganizowanego w 80. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej, „I tylko pamięć pozostała po tej katyńskiej nocy…”

Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie, ogłasza wyniki  konkursu zorganizowanego w 80. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej,  „I tylko pamięć pozostała po tej katyńskiej nocy…”.

Konkurs został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, Patronatem Honorowym Ministra Obrony Narodowej, Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Wojewody Mazowieckiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta m.st. Warszawy, Federacji Rodzin Katyńskich.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z wynikami konkursu - prezentacja