XV Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” dla uczniów klas trzecich

W marcu rozpoczął się w naszej szkole XV Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”  dla uczniów klas trzecich Szkół Podstawowych m.st. Warszawy. W etapie szkolnym uczestniczyło 28 uczniów z klas III. Do konkursu dzielnicowego zakwalifikowało się 8 osób. Następujące  dzieci reprezentowały naszą szkołę w tym etapie: Antoni Pietrzak i Weronika Rogowska z klasy III a, Magdalena Czapczyk i Michał Zabrotowicz z klasy III e , Julia Szor z klasy III g, Krzysztof Paluch z klasy III h, Tomasz Grudzień i Bartosz Kudyba z klasy III i.

Do etapu warszawskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 217 w Rembertowie zakwalifikowali się : Antoni Pietrzak i Weronika Rogowska z klasy III a, Julia Szor z klasy III g, Krzysztof Paluch z klasy III h,  Bartosz Kudyba z klasy III i.

16 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy wspaniałej znajomości  polskiej ortografii!!!

Koordynatorami konkursu w naszej szkole były p.M. Lewandowska i p.E. Laskowska