Gra szkolna klas 4-8

Na początku października rozpoczęliśmy na terenie naszej szkoły grę, w której uczestniczyli reprezentanci klas 4-8. Uczniowie wspólnie musieli wykonać różne zadania z zakresu matematyki, polskiego, angielskiego, historii czy biologii, były również pytania o pierwszą pomoc przedmedyczną czy zagadki psychologiczne. Wszystkie klasy w pełni się zaangażowały, współpracowały ze sobą i mamy nadzieję, że dobrze przy tym się bawiły. Grę przygotowali: pani  Elżbieta Kalita i pan Damian Kańczukowski. Bardzo pomocni okazali się wolontariusze z klas 7f i 7g.

Wyniki rywalizacji niebawem, a teraz zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji zadań.