Święto Integracji 2018

21 listopada br. w naszej szkole odbył się finał projektu ogólnoszkolnego, którego ideą przewodnią jest promowanie integracji środowiska osób sprawnych z osobami niepełnosprawnymi. W ramach projektu we wszystkich klasach przeprowadzono zajęcia edukacyjno-wychowawcze, a chętni uczniowie z klas integracyjnych wykonali prace plastyczne pod hasłem „Bądźmy razem”.

Podczas spotkania w auli szkolnej wystąpiła grupa wokalna złożona z uczniów klas czwartych i piątych.

Tegoroczny finał projektu uświetnił recital p. Pawła Ejzenberga, niewidomego wokalisty i muzyka, finalisty III edycji „Mam talent”, laureata konkursu „Człowiek bez barier”.

Uczniowie z klasy ósmej przeprowadzili z naszym gościem interesujący wywiad, który zostanie opublikowany w najnowszym wydaniu gazetki szkolnej „Bzik”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyczynili się do zorganizowania i zrealizowania ww. projektu.

Opr. Koordynator projektu
Beata  Wojda - Michałkiewicz