Pracowity grudzień u naszych drugoklasistów

W ostatnim miesiącu 2022 roku sporo się działo w naszych drugich klasach. Uczniowie, oprócz nauki,  uczestniczyli w szeregu warsztatów, spotkań i wycieczek.
Wszystkie klasy drugie odwiedziły teatr i obejrzały spektakl pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Część klas była również w lesie, na zimowym spacerze. Pogoda dopisała, dzieci szukały tropów zwierząt na śniegu i tradycyjnie obrzucały się śnieżkami.  Odwiedził nas także Św. Mikołaj – niektórym klasom przyniósł bilety do kina, a niektórym drobne upominki. Uczniowie odwiedzili także bemowską bibliotekę.

Klasa 2a pojechała na wycieczkę do farmy „Cztery pory roku”,  na warsztaty pt. „Ta choinka, ta zielona…”.

W szkole również odbyły się warsztaty ozdabiania pierników – bardzo dziękujemy za zaangażowanie rodziców z klasy 2c.

Na koniec tego pracowitego miesiąca w każdej klasie odbyły się spotkania świąteczne, podczas których mogliśmy wspólnie pośpiewać kolędy, złożyć sobie życzenia i nacieszyć się swoim towarzystwem w bardzo przyjemnej atmosferze.