Akcja "NAKRĘTKA"

Nakrętka mała, kolorowa, niepozorna; można powiedzieć to tylko nakrętka. Dla podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom - Rodzina - Człowiek to aż NAKRĘTKA. Dzięki ich zbiórce można zakupić wiele tak potrzebnych rzeczy do codziennego funkcjonowania. Nasza szkoła również ma w tym swój udział. Każdego dnia do specjalnego pojemnika trafiają nakrętki przynoszone przez uczniów i ich rodziców. Tym sposobem pomogliśmy uzbierać fundusze na wózek inwalidzki. Za to bardzo DZIĘKUJEMY!

W czasie wakacji również zachęcamy do zbierania nakrętek i przynoszenie ich od września do szkoły. Tym razem zbieramy na protezę górną dla Mariusza.