Dzień Ziemi - gra terenowa w Parku Górczewska

22.04.2022 r. klasa 2E z okazji Dnia Ziemi uczestniczyła w grze terenowej w Parku Górczewska. Gra została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 24 STO na Bemowie. Na pięciu stanowiskach były punkty ze specjalnym kodem QR, który trzeba było zeskanować za pomocą aplikacji.

Zadania dotyczyły znajomości warszawskiej Wisły, zwierząt i roślin, które występują w okolicach rzeki oraz ilości mostów, które są nad nią.  Po rozwiązaniu wszystkich zadań w aplikacji dzieci odgadywały słowa i hasło w krzyżówce, a następnie meldowały się z powrotem w punkcie recepcyjnym. Każdy uczeń otrzymał drobne upominki, a klasa pamiątkowy dyplom.