Pola Nadziei

Pola Nadziei to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. To międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei - tworzeniu „pól nadziei”.

W dniu 8 października w Parku Górczewska wolontariusze bemowskich szkół wzięli udział w akcji sadzenia żonkili. To przedsięwzięcie w ramach wsparcia Hospicjum Domowego – Pola Nadziei. Kampania ta ma uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę i cierpienie ludzi żyjących w najbliższej okolicy.

W akcji sadzenia żonkili wzięli udział Burmistrz Dzielnicy Bemowo Urszula Kierzkowska wraz z Zarządem.