Spotkanie autorskie z panią Yvette Żółtowską-Darską w bibliotece szkolnej

16 i 17.01.2020r. gościła w naszej szkole  Yvette Żółtowska-Darska, autorka bestsellerowych  książek o znanych sportowcach. Bohaterami  jej utworów są głównie piłkarze (Messi, Lewandowski, Pazdan, Ronaldo, Grosicki, Szczęsny, Neymar), ale także  jedna z książek poświęcona jest biografii R. Kubicy.

W planach pisarskich autorka ma książki o znanych i lubianych aktorach, piosenkarzach, yotuberach. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas trzecich  i czwartych. Z ogromnym zainteresowaniem słuchali opowieści o problemach zdrowotnych małego Messiego  czy o braku akceptacji przez rówieśników Cristioano Ronaldo.