Tydzień Życzliwości w klasach I-III

W dniach 21-25.11.2022 r. uczniowie klas I, II i III obchodzili Tydzień Życzliwości.
Każdego dnia, w klasach, na uczniów czekały niespodzianki i zadania do wykonania.

Poniedziałek - na tablicach klasowych, zawisły kartki z hasłem: Koleżanko i kolega, zatrzymaj się i napisz coś miłego. Zadaniem dzieci było zapisanie życzliwych haseł.

Wtorek - w każdej klasie, uczniowie otrzymali karteczki z miłymi słowami: Weź ze sobą dobre słowo i podaj dalej. Każdy uczeń mógł oderwać kartkę i przekazać ją dalej, w celu poprawienia nastroju innym.

Środa - tego dnia wszystkie dzieci otrzymały kolorowe, okrągłe szablony, z których każdy miał za zadanie stworzyć własną, wesołą emotkę.

Czwartek - tworzenie klasowego plakatu życzliwości i przyjaźni.

Piątek - osoby chętne, tego dnia mogły przyjść ubrane w kolorach żółtych lub pomarańczowych. Wykonane klasowe zdjęcia, wypełniły klasowe plakaty przyjaźni.