Pies na medal. Piknik integracyjny

Wolontariusz pracuje dobrowolnie, daje swój czas tym, którzy go potrzebują. Nie patrzy na pogodę - a wrzesień nas nie rozpieszcza;). Nasi wolontariusze zawsze zgodnie odpowiadają na każde wezwanie: POMOŻEMY!

Tak było  na pikniku rekreacyjno-sportowym “Pies na Medal”, który odbył się na terenie zielonym wokół Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć pokazy psich umiejętności, wziąć udział w warsztatach i konkursach z czworonogami w roli głównej.

XX Integracyjny Rajd Rowerowy i Piknik w Parku Górczewska

Na pikniku było wiele atrakcji m.in. konkurencje sportowe, warsztaty plastyczne, stanowiska edukacyjne, budowanie z klocków lego oraz dmuchańce. O godz. 12.00 wystartował rajd rowerowy, a chwilę później czekała na uczestników muzyczna niespodzianka  - występ morskich wilków z zespołu “Mechanicy Shanty”. Nasi wolontariusze pomagali również tutaj. Mimo zmienności aury pracowali z uśmiechem i energią.