„Mój święty patron – zwycięzcy konkursu”

W naszej Szkole zakończył się konkurs o Świętych. Uczniowie klas 1-7 a także kl. 0, przynosili swoje prace w dniach 23-27 października. W klasach 0-3 prace polegały na wykonaniu portretu świętego patrona. Najczęściej dzieci wybierały swoich patronów co też pozwoliło im zapoznać się z postacią swojego świętego, którego imię noszą. Prace te można podziwiać  na wystawie w kościele Jana Pawła II. Natomiast w kl. 4-7 portret łączył się z notką biograficzną, a wystawa umieszczona została w naszej Szkole na auli.

Każdy uczestnik został wyróżniony  oceną celującą za prace dodatkową, a  kl. 0 otrzymają dyplomy i gratulacje. Zwycięzcy otrzymają dyplom i nagrodę.

Oto nasi zwycięzcy :

• Amelia Bieńko 0b
  • Marysia Zegar 0b
  • Martyna Cep 1c
  • Olaf Hajost 3b
  • Iga Ludwig 3g
  • Aleksandra Barańska 3h

• Ksenia Świderska 4e
  • Maciej Kossowski 4f
  • Katarzyna Kunecka 5d
  • Wiktoria Dąbrowska 5d
  • Aleksandra Smólska 6c
  • Hanna Zatorska 7c

Dziękujemy za pomysłowość i uczestnictwo w konkursie.

s.Beata i s.Zefiryna