Benefis Patrona klas III Małgorzaty Strzałkowskiej

„ W dobrym świecie dobrze żyć, a więc dobrze dobrym być”.

Małgorzata Strzałkowska
03 października 2017 r przedstawiciele grona pedagogicznego w składzie p. v – ce dyrektor Dorota Majewska, przewodnicząca zespołu nauczycieli klas I – III p. Małgorzata Lewandowska, przewodnicząca zespołu wychowawczego klas III p. Ewa Tułaza – Nowakowska, organizator kontaktów uczniów i nauczycieli z Patronem Szkoły poziomu wychowawczego klas III – p. Lidia Nejkauf, oraz prowadząca zespół wokalny klas II – IV „ Śpiewaj razem z nami” p. Bożena Tataj Niedźwiadek, uczestniczyły we wzruszająco pięknym święcie Jubileuszu trzydziestolecia pracy twórczej – poetki, pisarki, ilustratorki pani Małgorzaty Strzałkowskiej.

„ W dobrym świecie dobrze żyć, a więc dobrze dobrym być”.

Małgorzata Strzałkowska
Wydarzenie odbyło się w auli Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ul. Tynieckiej  40 a, na Warszawskim Mokotowie.
Benefis Szacownej Jubilatki uświetnił zespół wokalny dziewczynek „Śpiewaj razem z nami”  z klas IV –– prowadzony przez p. Bożenę Tataj – Niedźwiadek. Dziewczynki wykonały trzy piosenki z tekstami słów napisanych przez p. Małgorzatę Strzałkowską. Po ich wysłuchaniu wzruszenie poetki, gromkie brawa zgromadzonych gości, zachwyt rodziców i ciepłe słowa prowadzącej spotkanie jubileuszowe o zespole, wspaniale wypromowało naszą szkołę im. Twórców Literatury Dziecięcej – poprzez aktywne zaprezentowanie się w pięknej artystycznej formie.