Marzec w grupie 0 c

Kolejny miesiąc w grupie „Misiów ” minął bardzo szybko w wesołej atmosferze. W marcu z utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę. W sali zmieniły się dekoracje z zimowych na wiosenne.

Dzieci wykonały własnoręcznie piękne prace przestrzenne, kwiaty oraz wielkanocne ozdoby. Grupa Misiów poznała litery: P, Z, U, C oraz cyfrę 0.

Na codziennych spacerach szukaliśmy zwiastunów wiosny: pierwszych kwiatów i ptaków powracających z ciepłych krajów. Dzieci wykonały piękny bukiet tulipanów z origami. 21 marca Misie powitały z radością i energią panią wiosnę. Tego dnia dominowały w grupie wiosenne kolory. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki i tańczyliśmy przy dźwiękach muzyki. Poznaliśmy różne instrumenty muzyczne. Braliśmy udział w warsztatach LEGO. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek dotyczących kosmosu.