Grudzień w grupie 0a Pandy

W grudniu, w naszej grupie, trwały intensywne przygotowania do świąt. Dzieci robiły dużo prac zimowych i świątecznych. Na spacerach i placu zabaw obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie oraz lepiliśmy bałwany. 😊

Zrobiliśmy pyszne domki na warsztatach piernikowych.
Dzieci poznały kolejne litery i cyfry. Uczyliśmy się piosenek i wierszyków, aby pięknie wystąpić na przedstawieniu zimowym dla rodziców. W Mikołajki dostaliśmy list od Mikołaja i worek z prezentami.
Wspólnie kolędowaliśmy przy jednym stole. Naszą pracę zakończyliśmy wspólną wigilią. Było bardzo nastrojowo i świątecznie.
Pandy brały udział w dwóch konkursach bożonarodzeniowych, w których odnieśliśmy duże sukcesy.
Z nowym Rokiem jesteśmy pełni energii, optymizmu i radości.
Nauczyliśmy się kolejnych zimowych piosenek. Zrobiliśmy dużo prac plastycznych. Zaprosiliśmy Dziadków na wspólną herbatę w te zimowe dni. 😊  Z najlepszymi życzeniami dla Babć i Dziadków przygotowaliśmy krótki występ. Zapraszamy 😊

Przed nami jeszcze bal karnawałowy, na który zrobimy piękne, brokatowe maski.