Jesień w grupie Pandy

W październiku mieliśmy wielu gości oraz odwiedziła nas pani ze straży miejskiej, która opowiedziała nam o bezpieczeństwie.
Wybraliśmy się również na swoją pierwszą wycieczkę komunikacją miejską do Muzeum Etnograficznego, gdzie spotkało nas wiele przygód, ale było nam jeszcze mało i w drodze powrotnej odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza.

W listopadzie wykonaliśmy między innymi piękne kotyliony, które założyliśmy podczas wspólnego śpiewania hymnu.

Rozwijaliśmy swoje zmysły podczas pierwszych zajęć „Plastyczne zabawy sensoryczne w twórczej pracy z dziećmi”, gdzie brudziliśmy się i świetnie bawiliśmy między innymi z mąką. Odbyły się również pierwsze zajęcia z pierwszej pomocy, na których poznaliśmy zagrożenia, jakie mogą nas spotkać oraz uczyliśmy się jak się zachować i jak wykonać telefon pod numer 112. Poznaliśmy kolejne litery i cyfry, wykonaliśmy mnóstwo prac plastycznych.

Dziękujemy dwójce rodziców z naszej grupy za wprowadzenie nas w świat swojego zawodu, pasji i zainteresowań. Dowiedzieliśmy się czym zajmuje się florysta i fotograf kulinarny.

Wybraliśmy się autokarem do Teatru Kamienica na nasz pierwszy spektakl „Pomocnicy Świętego Mikołaja – Prot i Filip”. Bawiliśmy się świetnie podczas Dnia Pluszowego Misia oraz zabaw Andrzejkowych.