Gra terenowa z okazji Dnia Ziemi

21 kwietnia z okazji XV Obchodów Dnia Ziemi na Bemowie klasy 1b i 3e miały przyjemność uczestniczyć w grze terenowej organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 24 STO, na terenie Parku Górczewska. W tym roku przenieśliśmy się do Krainy „Zero Waste” innymi słowy „Nie marnujemy!”

W trakcie gry i festynu uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat idei „zero waste” i uczyli się jak żyć w zgodzie z jej zasadami. Dowiedzieli się, czym jest zasada 5R: Refuse (odmawiaj), Reduce (ogranicz), Reuse (użyj ponownie), Recycle (recyklinguj), Rot (kompostuj). Poznali zasady korzystania z jadłodzielni. Mieli okazję stworzyć Art.-eco. W promieniach wiosennego słońca, śród zieleniejących drzew, zespołowo… – nie można sobie wyobrazić by ten dzień mógł wyglądać piękniej.

Brawo młodzi ekolodzy!