Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas drugich

24.06.2022 r. odbyło się na sali gimnastycznej uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas drugich. W uroczystości uczestniczyli pani burmistrz Urszula Kierzkowska, zastępca burmistrza pan Piotr Kobierski, pani Magdalena Gogol, pani dyrektor szkoły Krystyna Gawrjołek, panie dyrektorki: Urszula Lipka, Ewa Mika, Agnieszka Tarasiuk  i Małgorzata Jabłońska oraz nauczyciele, rodzice  i dzieci klas drugich.

Na uroczystym apelu najlepszym uczniom zostały wręczone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za konkursy, które miały miejsce w roku szkolnym 2021/22. Dzieci przygotowały wiersze, piosenki i układy choreograficzne. Apel zakończył się prezentacją zdjęć z wydarzeń z mijającego roku szkolnego oraz zaśpiewaniem piosenki: „Niech żyją wakacje!”.